Sunday, April 2, 2023

Tag: Ndarja nga jeta e Muhamet Likës është një humbje e madhe për artin dhe kulturën shqiptare.

Ndarja nga jeta e Muhamet Likës është një humbje e madhe...

    Aktori i madh i humorit humbi betejën me jetën në moshën 64-vjeçare. Shkak i vdekjes së tij ka qenë një atak kardiak. Lika vuante...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!