Thursday, March 30, 2023

Tag: ndahet papritur nga jeta një nga parodistët e Vlorës

Arti në zi, ndahet papritur nga jeta një nga parodistët e...

    Lajm i hidhur për artin shqiptar dhe të gjithë ata që u rritën e jetuan me humorin e tij. Është ndarë papritur nga jeta...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!