Monday, October 18, 2021

Tag: Ndahet nga jeta gazetarja e Radio Tiranes Stoli Beli

Ndahet nga jeta gazetarja e Radio Tiranes Stoli Beli

  Ditën e shtunë më 11 Janar 2020 u përcoll për në banesën e fundit Stoli Beli, ish gazetarja e Radio-Tiranës dhe më pas e...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com