Tuesday, October 19, 2021

Tag: Ndahet nga jeta gazetari i mirënjohur Fatos Baxhaku

Ndahet nga jeta gazetari i mirënjohur Fatos Baxhaku

    Është ndarë nga jeta në moshën 55-vjeçare gazetari dhe publicisti i mirënjohur, Fatos Baxhaku, i cili vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë. Baxhaku...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com