Tuesday, February 7, 2023

Tag: Ndahet nga jeta aktori dhe regjisori Lisenko Malaj

Ndahet nga jeta aktori dhe regjisori Lisenko Malaj

    Shuhet nga jeta aktori dhe regjisori Lisenko Malaj i cili  ka ndërruar jetë në moshën 66-vjeçare ne Itali, pasi vuante nga një sëmundje e...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!