Saturday, May 21, 2022

Tag: “NATE ME HENE” (DRAME) – VIDEO NGA AKTORET SHQIPTARE

“NATE ME HENE” (DRAME) – VIDEO NGA AKTORET SHQIPTARE

  "Natë me hëne" është një shfaqje teatrale e vitit 1990, me shkrimtar Ismail Kadare dhe regji nga Edmon Budina. "Nata me hënë" nuk është...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!