Tuesday, February 7, 2023

Tag: Muhamet Sherri (1948-2011)

Muhamet Sherri (1948-2011)

    Muhamet Sherri (1948-2011). Aktor. Lindi ne Fier, me 12 mars. Mbaroi Institutin e Larte te Arteve*, dega e drames, me 1972, dhe me pas...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!