Wednesday, October 5, 2022

Tag: “Mjeshtri i Madh” Ismet Bellova

“Mjeshtri i Madh” Ismet Bellova

    Rrugëtimi në RTSH, komenti i parë në 1950-n, në ndeshjen Partizani-Vllaznia, me mbështetjen e të madhit Anton Mazreku, shkolla Skënderbej, kolegët dhe udhëheqësit e...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!