Sunday, April 2, 2023

Tag: “Mjeshtri i madh” Besnik Çinari dhe humori shkodran

“Mjeshtri i madh” Besnik Çinari dhe humori shkodran

    Në Shkodër, është një prej figurave më të dashura të qytetit. Besnik Çinari, është përsonazhi që ka një jetë që rikthen optimizmin dhe buzëqeshjen...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!