Monday, October 18, 2021

Tag: Mirush Kabashi: Adela na dha nje shuplake te gjitheve

Lidhi syte dhe u hodh nga kati i shtate, Mirush Kabashi:...

    Aktori i njohur Mirush Kabashi ka reaguar në lidhje me ngjarjen e trishtë që ndodhi mbrëmjen e djeshme në qytetin e Rrëshenit, ku një...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com