Tuesday, May 24, 2022

Tag: Merr jetë projekti pilot i QKK-së për hapjen e sallave të kinemave në rrethe.

Merr jetë projekti pilot i QKK-së për hapjen e sallave të...

  Falë mbështetjes së Ministres së Kulturës Znj Mirela Kumbaro Furxhi, dhe angazhimit maksimal të Kryetarit të Bashkisë së Vlorës, u aprovua në mbledhjen e...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!