Wednesday, February 1, 2023

Tag: Merkur Bozgo (1937- 2017)

Merkur Bozgo (1937- 2017)

    Merkur Bozgo. Aktor. Lindi ne Gjirokaster, me 24 mars. Mbaroi studimet e larta ne Universitetin e Tiranes, Fakulteti i Gjuhes dhe Letersise, me 1971....
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!