Sunday, August 14, 2022

Tag: Merita Dabulla (1957)

Merita Dabulla (1957)

    Merita Dabulla ka lindur në 18 Janar 1957 në qytetin e Tiranës. Në vitin 1975 përfundon Liceun Artistik “Jordan Misja” për balet dhe emërohet...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!