Friday, March 31, 2023

Tag: Me lot në sy dhe dhimbje në zemër

Me lot në sy dhe dhimbje në zemër, Parodistët e Vlorës...

    Mes dhimbjesh dhe lotësh të familjarëve, miqve, shokëve dhe dashamirësve të tij po i jepet lamtumira e fundit Muhamet Likos, një prej parodistëve që...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!