Wednesday, June 23, 2021

Tag: Mbyllet ‘E Diela Shqiptare’! Ardit Gjebrea bën rrëfimin prekës pas 11 viteve në televizion

Mbyllet ‘E Diela Shqiptare’! Ardit Gjebrea bën rrëfimin prekës pas 11...

      11 vite rrjesht që modertori i njohur Ardit Gjebrea drejton programin shumë të njohur çdo të djelë "E diela shqiptare". Dhe ditën e sotme...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com