Monday, February 6, 2023

Tag: Marjeta Ljarja

Marjeta Ljarja, një galeri të pasur rolesh në kinema dhe në...

    Marjeta Ljarja është aktorja e mirënjohur e kinematografisë shqiptare, e cilësuar  si një prej emrave më të suksesshëm, por që me talentin saj ka...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!