Monday, October 18, 2021

Tag: Margarita Xhepa rrëfen historinë e trishtë të aktores që u nda nga jeta : Ia hiqnin emrin nga filmat

‘Ngrinte sallën në këmbë’, Margarita Xhepa rrëfen historinë e trishtë të...

    Anila Dedaj/ Do të kishte dashur që kjo të ishte një nga lojërat më të marra të Pinokut dhe lajmi të mos ishte i...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com