Monday, October 18, 2021

Tag: “Lëkundje të forta ndihen edhe në studio”

“Lëkundje të forta ndihen edhe në studio”, shihni momentin “live” në...

      Lëkundjet e tërmetit kanë krijuar panik dhe ankth tek qytetarët shqiptarë, ndërsa deri në këto momente raportohen për 21 persona të vdekur dhe 600...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com