Monday, February 6, 2023

Tag: “KUSH E SOLLI DORUNTINEN”

“KUSH E SOLLI DORUNTINEN”, DRAME NGA PIRO MANI – AP -,...

  Vene ne skene nga Trupa e Teatrit Kombetar . Shkruar dhe pershtatur ne drame nga Piro Mani & Edmond Budina. Sipas noveles me te...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!