Tuesday, October 26, 2021

Tag: Kur aktori i madh Ndrek Luca ishte në shoqërinë e Gramoz Pashkos dhe avokat Ngjelës…

Kur aktori i madh Ndrek Luca ishte në shoqërinë e Gramoz...

      Tirane.04.03.91.- Pjesemarresit ne diten e perurimit te Kishes Katolike.ATSH.FotoG.Xhengo   Zbulohet një foto e rrallë e vitit 1991 ku lideri i Lëvizjes së Dhjetorit Gramoz...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com