Monday, October 18, 2021

Tag: kompozitori shqiptar demaskon Ermalin dhe Orgesën: Mamaqi më tha më prit 2 muaj

‘S’më ka paguar’, kompozitori shqiptar demaskon Ermalin dhe Orgesën: Mamaqi më...

Genti Lako, kompozitori i njërës prej kolonave zanore të “2 gisht mjaltë”, ku ka interpretuar Orgesa Zaimi,...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com