Monday, February 6, 2023

Tag: KOMEDIA “PREFEKTI” – VIDEO NGA AKTORET SHQIPTARE

KOMEDIA “PREFEKTI” – VIDEO NGA AKTORET SHQIPTARE

  Prefekti Komedi nga Besim Levonja. Artisti i Popullit Robert Ndrenika interpreton Qazim Mulletin. Një punë e Besim Levonjës, komedia “Prefekti” përqesh dhe tallet me prefektin e Tiranës gjatë kohës...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!