Tuesday, January 31, 2023

Tag: KOMEDIA “PALLATI 176” – VIDEO NGA AKTORET SHQIPTARE

KOMEDIA “PALLATI 176” – VIDEO NGA AKTORET SHQIPTARE

  Akoma sot mbahet nje nder komedite me te mira ne historine e teatrit shqiptar. Pallati 176 eshte shkruar nga Adelina Balashi dhe është shfaqur...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!