Wednesday, February 1, 2023

Tag: KOMEDIA “KOPRACI” – VIDEO NGA AKTORET SHQIPTARE

KOMEDIA “KOPRACI” – VIDEO NGA AKTORET SHQIPTARE

  Komedi nga Molier me regji të Ervin Çulit; skenografia dhe kostumet: Durim Neziri. Interpretojnë aktorët: Robert Ndrenika - AP -; Yllka Mujo; Arben Derhemi; Piro...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!