Monday, February 6, 2023

Tag: KOMEDIA “JOVAN BREGU REFUGJAT” – VIDEO NGA AKTORET SHQIPTARE

KOMEDIA “JOVAN BREGU REFUGJAT” – VIDEO NGA AKTORET SHQIPTARE

  JOVAN BREGU REFUGJAT: Komedi nga Adelina Balashi; Regjia: Guri Koco dhe Marko Bitraku; Skenografia: Roland Karanxha Muzika: Adrian Jorgji. https://youtu.be/b0tahW-h3DY   INTERPRETOJNE AKTORET E TEATRIT "A.Z ÇAJUPI"...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!