Saturday, February 4, 2023

Tag: KOMEDIA “8 PERSONA PLUS” – VIDEO NGA AKTORET SHQIPTARE

KOMEDIA “8 PERSONA PLUS” – VIDEO NGA AKTORET SHQIPTARE

  8 persona plus , është komedi e shfaqur në teatrin shqiptar, me regjisor Andon Qesari dhe Ferdinand Radi. Ekipi realizues: Regjisor: Ferdinand Radi, Andon Qesari...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!