Sunday, February 5, 2023

Tag: Koco Devole (1943-)

Koço Devole (1943)

    Koço Devole (1943). Aktor, regjisor, libretist, karikaturist. Ka lindur ne Kucove, me 28 nentor. Mbaroi liceun artistik “Jordan Misja”* dhe fill pas tij u...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!