Tuesday, May 24, 2022

Tag: Këngëtarja e njohur shqiptare që lindi për të kënduar dhe jetoi duke vuajtur

Këngëtarja e njohur shqiptare që lindi për të kënduar dhe jetoi...

    Ajo është këngëtare e muzikës sonë të lehtë e po aq edhe aktore e shquar e skenës së teatrit të dramës.E lindur në Shkodër...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!