Thursday, June 30, 2022

Tag: Kengetarja e mirenjohur dhe aktorja Nertila Koka

Kengetarja e mirenjohur dhe aktorja Nertila Koka

    "Më pa vëllai sot me një djalë se pse u skuqa, s'e di kur të më pyesë sonte në darkë ç'ti them unë vallë...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!