Monday, October 18, 2021

Tag: Kantautori i mirenjohur Frederik Ndoci (1960)

Kantautori i mirenjohur Frederik Ndoci (1960)

Frederik Ndoci është këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur. Frederik Ndoci ...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com