Monday, February 6, 2023

Tag: KADRI ROSHI FLET PER AKTOREN VIOLETA MANUSHI – VIDEO NGA AKTORET SHQIPTARE

KADRI ROSHI FLET PER AKTOREN VIOLETA MANUSHI – VIDEO NGA AKTORET...

Interviste e shkeputur nga emisioni Surprize: Skenari dhe drejtimi; Juela Meçani: Regjia; Jani Tane: Idea nga; Dhimiter Pecani, Valter Qarri: Maj...1998.   https://youtu.be/yL7HDM6MbwQ
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!