Monday, October 18, 2021

Tag: jetën do ta kisha më të lehtë

“Kur të kthehem në shtëpi, kush do të më presë?” Dhimitër...

I ftuar këtë pasdite në programin “Rudina”, ishte aktori dhe regjisori i njohur, Dhimitër...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com