Tuesday, October 19, 2021

Tag: Ja si duket sot dhe ku jeton Gjino nga “14 vjeç dhëndër”

Ja si duket sot dhe ku jeton Gjino nga “14 vjeç...

    E sigurisht, që kemi qeshur të gjithë me batutat e djaloshit, që në film mbante emrin Gjino dhe që e martuan që 14-vjeç.   Aktori që...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com