Thursday, March 30, 2023

Tag: IRMA LIBOHOVA DHE ARDIT GJEBREA

IRMA LIBOHOVA DHE ARDIT GJEBREA, KOLONA ZANORE E FILMIT “BINARET”

    https://www.facebook.com/aktoretshqiptar/videos/136955873089846/   Filmi "Binarët" prodhim i vitit 1987. Regjia: Muharrem Fejzo, Skenari: Enver Kushi, M. Fejzo, Producent: Kinostudio Shqipëria e Re , Muzika: Maksim Shehu. Njeri prej...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!