Sunday, February 5, 2023

Tag: INTERVISTE ME AKTORIN DHE REGJISORIN XHEVDET FERI

PORTRET AKTORI, INTERVISTE ME AKTORIN DHE REGJISORIN XHEVDET FERI

  Xhevdet Feri (1960-2020). Aktor. Lindi ne Durres, me 26 nentor. Pas mbarimit te Institutit te Larte te Arteve*, dega e drames, me 1982, punoi...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!