Sunday, April 2, 2023

Tag: IA KTHEN GAZETARJA: EDHE TI PO MË DUKESH SI LULI

BUJAR KAPEXHIU PËRPLASET ME IVA TIÇON: PO MË DUKESH SI SPIROPALI...

    Gazetarja Iva Tiço në një debat me artistin e njohur, Bujar Kapexhiu theksoi se sistemi politik ndërrohet te kutia e votimeve dhe se ky...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!