Monday, October 18, 2021

Tag: “I gabuar e kapitullues. Vrisni gjermanin”- Kristaq Mitro tregon si e ndryshuan filmin “Nusja dhe shtetrrethimi” dhe si i shpëtuan dënimit dy regjisorët

“I gabuar e kapitullues. Vrisni gjermanin”- Kristaq Mitro tregon si e...

      Anila Dedaj / Këto ditë të ftohta tetori që lamë pas, ndërsa po udhëtonte në rrugët e Vjenës, imazhi i përhapur ngado i Rajmonda...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com