Friday, May 20, 2022

Tag: I biri të Atit Anil Frashëri- Naim Frashërit: Mbreme u takuam ne enderr Baba!

I biri të Atit Anil Frashëri- Naim Frashërit: Mbreme u takuam...

  Mbreme u takuam ne enderr Baba, ishte nje nga ndjesite me te bukura qe perjetova kete nate. Te ndjeva, te pashe, qeshem dhe qame...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!