Tuesday, February 7, 2023

Tag: Hatiqet Bendo (1948-2003)

Hatiqet Bendo (1948-2003)

    Hatiqet Bendo (1948-2003). Aktore e teatrit. Lindi ne Kurjan, Fier, ne 13 mars. Mbaroi Institutin e Larte te Arteve, me 1970 dhe filloi pune...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!