Saturday, May 21, 2022

Tag: GAZETARJA E TVSH

Gazetarja e TVSH, Tefta Radi: Intervista ime me Nënë Terezën që...

    Me një zë kumbues, të pangatërrueshëm, artikulim të qartë dhe çdo fjalie i jep peshën e duhur. Tefta Radi, zonja me flokë të bardha...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!