Tuesday, October 19, 2021

Tag: Gazetari Muhamed Veliu s’mban dot lotët në transmetim live

Gazetari Muhamed Veliu s’mban dot lotët në transmetim live, jep lajmin...

    Tërmeti i fortë i rënë sot në mëngjes ka arritur të marrë 20 jetë njerëzit dhe më se 600 të tjerë i ka lënë...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com