Wednesday, February 1, 2023

Tag: FILMI “SEKRETET” – VIDEO NGA AKTORET SHQIPTARE

FILMI “SEKRETET” – VIDEO NGA AKTORET SHQIPTARE

  "Sekretet" 2008,me regji të Spartak Pecanit dhe me personazh kryesor Ndriçim Xhepa me rolin e doktorit. Film i xhiruar në 2007, por me premier u...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!