Monday, February 6, 2023

Tag: FILMI “PARRULLAT” – VIDEO NGA AKTORET SHQIPTARE

FILMI “PARRULLAT” – VIDEO NGA AKTORET SHQIPTARE

  P: Coproduksion France/Shqiperi-Les Films des TournellesAlbanian General Vision-Rossy Films-Les Films en Hiver – 2001. S: Ylljet Alicika; R: Gjergj Xhuvani; Dialogjet dhe adaptimi: Ylljet...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!