Tuesday, May 24, 2022

Tag: FILMI “MAO CE DUN” – VIDEO NGA AKTORET SHQIPTARE

FILMI “MAO CE DUN” – VIDEO NGA AKTORET SHQIPTARE

Mao Ce Dun është film shqiptar i vitit 2007 me regji nga Besnik Bisha dhe skenar nga Besnik Mustafaj.   Një film elegant, megjithëse provokues dhe gati gati një komedi e errët....
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!