Sunday, April 2, 2023

Tag: Filluan xhirimet e filmit artistik «ZGJOI»

Filluan xhirimet e filmit artistik «ZGJOI»

      Filluan xhirimet e filmit artistik «ZGJOI», skenari dhe regjia Blerta Basholli, bashkëprodhim mes Kosovës, Zvicrës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut.   «ZGJOI» është debutimi i regjisores...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!