Tuesday, October 19, 2021

Tag: Festivali i Filmit Ballkanik dhe Kulinarisë çeli edicionin e tij të IX në qytetin e Pogradecit.

Festivali i Filmit Ballkanik dhe Kulinarisë çeli edicionin e tij të...

      Ngriti siparin mbrëmjen e sotme edicioni i 9' i B3F, 🎬Festivalit Ballkanik të Filmit dhe Kulinarisë në qytetin e Pogradecit. Për 5 ditë-netë me...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com