Tuesday, October 19, 2021

Tag: Evi Reçi flet pas tragjedisë: Përpos familjarëve

Evi Reçi flet pas tragjedisë: Përpos familjarëve, tërmeti i mori edhe...

    Ditën e djeshme u bë publik lajmi se nga tërmeti, këngëtarja Evi Reçi ka humbur xhaxhanë me dy fëmijët e tij dhe gruan.   Pas këtij...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com