Tuesday, October 19, 2021

Tag: Elvira Diamanti: Dashuria

Elvira Diamanti: Dashuria, jeta dhe dramat e mia

    Nga Valeria Dedaj Artistja e njohur tregon karrierën e saj kinematografike. Ndalet te sukseset edhe humbjet e mëdha, të cilat e kanë bërë të kuptojë...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com