Saturday, February 4, 2023

Tag: Edmond Budina (1952)

Edmond Budina (1952)

    Edmond, Budina. Aktor, regjisor. Lindi ne Tirane, me 21 mars. Kreu Institutin e Larte te Arteve *, me 1974, dhe filloi pune si aktor...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!