Saturday, November 27, 2021

Tag: E mbani mendi filmin “Borëbardha”? Ja si duket sot aktorja

E mbani mendi filmin “Borëbardha”? Ja si duket sot aktorja

    Thuajse të gjithë e dimë historinë e “Borëbardhës”, dhe mbi të gjitha breza të tërë janë rritur duke parë filmin e saj. Mes tyre,...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!